12 Brygada Zmechanizowana

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
18 grudnia 2018
Pożegnanie żołnierzy
We wtorek 18 grudnia br. żołnierze i pracownicy 12 Brygady Zmechanizowanej pożegnali uroczyście żołnierzy, którzy opuścili szeregi „Błękitnej” Brygady.


Wtorkową uroczystość przeprowadzono w Sali Tradycji 12 Brygady Zmechanizowanej w Szczecinie. Podczas zbiórki zapoznano zgromadzonych z przebiegiem służby odchodzących żołnierzy: kapitana Przemysława Redlewskiego, kapitana Bartosza Smotera, kapitana Michała Kulasa i starszego sierżanta Krzysztofa Zarzeckiego. Po dokonaniu wpisów do Księgi Pamiątkowej podziękowali swoim przełożonym, a także koleżankom i kolegom za dotychczasową, owocną współpracę.


Dowódca „Błękitnej” Brygady generał brygady Piotr Trytek zwrócił się tymi słowami: - „Dziękuję bardzo za Waszą wieloletnią służbę na rzecz 12 Brygady Zmechanizowanej. Wykonaliście tu mnóstwo zadań służbowych i za to jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni. Mam nadzieję, że na nowych stanowiskach służbowych będziecie radzić sobie bardzo dobrze. Życzę Wam dużo żołnierskiego szczęścia”. 


Uroczystość zakończyła się złożeniem osobistych życzeń i gratulacji odchodzącym przez żołnierzy i pracowników „Błękitnej” Brygady.


Tekst i zdjęcia: por. Błażej Łukaszewski 

generuj pdf
Kontakt

12 Brygada Zmechanizowana
Wojska Polskiego 250
70-904 Szczecin
tel. 261455349
fax. 261455101
12bz.rzecznik@ron.mil.pl

    
Jednostki Podporządkowane